FLO perfume atomizer   Poslizg czasowy moze i mam z kupnekm tego jakze przydatnego gadzetu,ale jak powiadaja : lepiej pozno nic wcale :)
  Poczatkowo nosilam sie z zamiarem kupna Travalo,jednak w Bootsie na sekcji perfumeryjnej znalazlam jego tanszego i wydaje mi sie, badziej funkcjonalnego "kolege" o wdziecznej nazwie Flo :


Flo posiada nieco zmodyfikowana koncowke,ktora pomaga napelnic pojemniczek na kilka sposobow,w zaleznosci czy koncowka z fiolki z naszym ulubionym zapachem jest zdejmowana,badz nie ":


No i przede wszystkim cena :).Travalo kosztuje £14.99,natomiast Flo - £9.99


Produkt juz wypelnilam zapachem,ktorego aktualnie uzywam - Chanel "Chance".Atomizer prezentuje se bardzo elegancko ,jego wielkosc niewiele przekracza rozmair opakowania szminki:Uzywacie moze podobnej rzeczy..?Jak sie u was sprawdza?
Buziaki

beautystarlet
3 comments:

  1. ale super! zawsze wydawało mi się, że takie atomizery, to tylko Panie w drogeriach jakimś magicznym sposobem napełniają :D muszę się rozejrzeć w Bootsie :)

    ReplyDelete
  2. Taki atomizer można kupić na all nawet za 10 zł ;D

    ReplyDelete

NIE ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZY SŁUŻĄCYCH AUTOPROMOCJI BĄDŹ STRON PERSONALNYCH. WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ZAWIERAJĄCE TAKIE TREŚCI - BĘDĄ USUWANE