Kremy ze śluzem ślimaka !?


   Zgodzicie się chyba ze mną, że czasami  krążąc po internecie można natrafić na przeróżne, dziwne, zaskakujące i dosyć osobliwe kosmetyki o, których isteniu nawet w najśmielszych snach nam sie nie sniło.
 Tak jak w moim ostatnim wpisie o plastrach kolagenowych KLIK odniosłam sie do kultury wschodniej tak i dzisiejszy gwóźdz programu został przeze mnie odnaleziony własnie w tamtych okolicach.

                                     

     Prowodorem calego szumu jest...ŚLIMAK ,a ściślej ujmując temat - ŚLUZ, który wytwarza.Badania wykazały, że owa substancja ma zbawienne działanie na naszą skórę, pomagając w gojeniu się ran, redukowaniu zmian skórnych w postaci plamek, pomaga zwalczać problemy trądzikowe , a nawet dzięki swoim właściwościom może pomóc w redukowaniu zmarszczek.
  Coraz więcej firm wykożystuje owy skladnik w produkji kosmetykow pielegnacyjnych.Z tego co udało mi się odnaleść (poprawcie mnie jesli się mylę) chyba najbardziej popularną firmą zajmującą sie produkcją tego typu kosmetyków  jest - ELICINA.

    Sektor kosmetyczny z wykożystaniem tego "cudownego" składnika bardzo dynamicznie sie rozwija, a recenzje produktów z wykożystaniem ślimaczego śluzu są stosunkowo pochlebne zbierając coraz wiekszą liczbe zwolenników.
   Jake są wasze odczucia co do tego typu specyfików?Zastanawiam się, czy nie kupic takiego kremu i przetestowac, ot z czystej ciekawości.
     Jak wam sie podoba propozycja kosmetyku z takim nietuzinkowym składnikiem?Wypróbowałybyście taki krem?Buziaki

                                                               beautystarlet

  5 comments:

 1. Nie wiem, czy zdecydowałabym się na coś takiego !

  Nominowałam Twój blog do "The Versatile Blogger"
  Sprawdź: http://martoszkaa.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Ja słyszałam, że kosmetyk z śluzem ślimaka działa cuda! Kapitalnie zabliźnia rany, przyspiesza regenerację, same ochy i achy! Sama chętnie bym sprawdziła działanie tego kremu cud ;)

  ReplyDelete
 3. Z ciekawości też bym kupiła ale jednak przy nakładaniu myślałabym, o tym śluzie i ślimakach ... ehh : <

  ReplyDelete
 4. ten śluz brzmi średnio zachęcająco :P ale w końcu liczy się działanie :]

  ReplyDelete
 5. Muszę poczytać o tego typu produktach :)

  ReplyDelete

NIE ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZY SŁUŻĄCYCH AUTOPROMOCJI BĄDŹ STRON PERSONALNYCH. WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ZAWIERAJĄCE TAKIE TREŚCI - BĘDĄ USUWANE