Olejki zapachowe w mieszkaniu


   O tym,że mam bzika na punkcie zapachów w moim mieszkaniu nie muszę nikomu przypominać..,pięknie pachnący kącik, niech nawet będzie ciasny, lecz własny, może zmienić pogląd na wszystko dookoła.
   Sieć sklepów Sainsbury's w swojej linii TU posiada gamę produktów do wprowadzania w mieszkaniu niebiańskich zapachów, które często można wyhaczyć w promocji.
  Takim właśnie sposobem stałam się posiadaczką kolejnego olejku zapachowego "apple blossom & lotus"Świerza i orzeźwiająca woń poruszy każdego.Właśnie go palę w moim kominku i muszę powiedzieć, że zapach jest obłędny!Niby słodki, niby świeży, ale jednocześnie orzeźwiający!Już wiem, że moim kolejnym zakupem będą świece i mgiełki do domu z tej serii!  


                        Jakie są Wasze ulubione zapachy do domu?Dajcie koniecznie znać!Za mniej jak 2 tygodnie wybieram się na urlop do kraju wiec z chęcią skorzystam z Waszych porad :)!
                                          buziaki
  
                                                      beautystarlet

1 comment:

  1. Ja uwielbiam woski i świeczki zapachowe na równi z olejkami. Z tych ostatnich to chyba prym wiedzie "Miód i Mleko" z Naturalnych Zapachów oraz "Czekoladowe marzenie" ze Starej Mydlarni. Uwielbiam te słodkie i sielskie, ale chętnie testuje coś nowego. Ale o "Apple Blossom & Lotus" nie słyszałam, musi pięknie pachnąć. :D

    ReplyDelete

NIE ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZY SŁUŻĄCYCH AUTOPROMOCJI BĄDŹ STRON PERSONALNYCH. WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ZAWIERAJĄCE TAKIE TREŚCI - BĘDĄ USUWANE