Paleta "La Palette Nude" od L'oreal


Kupując paletę zdałam sobie sprawę ile to czasu upłynęło od kiedy kupiłam swój ostatni pojedynczy cień.w moim przypadku stało się to po prostu mało praktyczne.Patrząc na mój asortyment kosmetyczny z perspektywy czasu, pojedyncze egzemplarze często gęsto ( zdarzały się wyjątki,lecz baaaardzo sporadycznie) lądowały po prostu w koszu z racji tego,że nie dawały się do dalszego użytku.
Przewagą gotowych palet nad singlami jest ich ilość i pojemność.Z reguły cienie w gotowcach są mniejsze co daje nam większe prawdopodobieństwo ich wykończenia bez konieczności wyrzucania przedterminowo.
Drugim czynnikiem dla którego wolę palety od pojedynczych cieni jest po prostu…moje lenistwo :D! Zestawienie kilku kolorów w jednym plastikowym puzderku niesamowicie ułatwia życie, nie trzeba chodzić, szukać i dobierać kolorów - producenci robią wszystko za nas :) Jeśli znajdziecie tą jedyną, tą której akurat szukacie - sprawa załatwiona!


Paleta " La palette nude" zawiera zarówno cienie matowe, satynowe jak i połyskujące.Głębokie brązy, beże i  śliwki wypełniają wnętrze opakowania.Wybiórczo wybrane kolory (zdjęcie poniżej) rozprowadzają się miękko i nie pozostawiają smug.Ich trwałość na powiecie sięga nawet 12 godzin. Kolory są dosyć dobrze napigmentowane, aplikowane na skórę wyglądają identycznie jak w formie prasowanej.
Gama kolorów pozwala stworzyć makijaż dzienny, w sam raz do pracy czy szkoły, podkreślający atuty a jednocześnie niewidoczny, makijaż wieczorowy, z pazurem, na formalne wyjścia, przykładów można tu mnożyć w nieskończoność.W mojej opinii bardzo trafna kombinacja kolorystyczna!

Miałyście?Co o niej sądzicie?
Buziaki
Ania

3 comments:

  1. Bardzo fajnie wygląda i ten śliwkowy cień zachęca do zakupu :) Zgodzę się z tobą, że pojedyncze cienie są kłopotliwe w późniejszym przechowywaniu, zazwyczaj mi gdzieś giną w akcji i "tyle ich widzieli".

    ReplyDelete
  2. Całkiem ładna jest ta paleta. Nie przypominam sobie, żebym miała z Loreal jakieś cienie hmm

    ReplyDelete
  3. Muszę przyznać, że ta paletka wyjątkowo się marce Loreal udała. Kolory dobrane są idealnie ;)

    ReplyDelete

NIE ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZY SŁUŻĄCYCH AUTOPROMOCJI BĄDŹ STRON PERSONALNYCH. WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ZAWIERAJĄCE TAKIE TREŚCI - BĘDĄ USUWANE